PODZIEL SIĘ

W maju mieszkańcy krajów europejskich zdecydują kto reprezentować będzie ich interesy w Europarlamencie. U nas również prowadzona jest kampania wyborcza. Dzisiaj w Bełchatowie gościła posłanka Bata Mateusiak – Pielucha, która w wyborach startuje z listy PiS.

W Bełchatowie ta posłanka kojarzona jest przede wszystkim ze sprawą Złoczewa.

Uruchomienie odkrywki jest- jak podkreśla sprawą priorytetową nie tylko dla regionu, ale i energetycznego bezpieczeństwa kraju.

Wybory przeprowadzone zostaną w Polsce 26 maja.

9 KOMENTARZE

 1. Pani bardzo dobrze operuje nazwiskami, co oznacza że w tematach kopalniano elektrownianych siedzi od dawna. Wiele o posłance mogą powiedzieć obecni pracownicy pge. Nie wiem tylko czy będą to pozytywne opinie 🙂

  3

  0
 2. Pytanie czy przyjaźń między paniami pojawiła się przed przejściem Janowskiej z Kukiza do Pisu czy wcześniej ? Podobno posłanka z Pajęczna jest otrodoksyjna w swoich poglądach bardzo.

  1

  0
 3. Jest takie zdjęcie na którym posłanka Pielucha stoi na tle portretów prezydenta Dudy, premier Szydło i swoim. Nie wiem czy jeszcze tak jest i czy premier Szydło nie zastąpił premier Mateusz Morawiecki, ale jedno jest pewne ma kobieta ego na wysokim poziomie 🙂

  1

  0
  • Zdjęcie o niczym nie świadczy ,może napisze ktoś co takiego zrobiła -samo ego nie wystarczy.Wysokie ego a loty niskie -ha ha ha ha.

   2

   1
 4. e tam się czepiacie, kobita faktycznie drepcze w sprawie Złoczewa, szuka dojść, zawraca gitare ministrom… może prawdę mówi, nie pomyśleliście o tym?

  0

  3
 5. Widziałem jej bilbord wyborczy. Trudno o więcej fotoszopa. Boi sie pokazac prawdziwa twarz i nie pokazuje nas swojego wizerunku – takie jest moje zdanie

  0

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here