PODZIEL SIĘ

W niedzielę od godziny 14.00 na placu Narutowicza będzie bardzo muzycznie i retro. To za sprawą Marszałka Piłsudskiego i pikniku jakie organizuje miasto ku jego pamięci. Piknik nawiązywał będzie w stylistyce do lat 20-tych.

Dla tych jednak, którzy są miłośnikami poznawania historii swojego rodzinnego miasta przygotowano Grę Miejską po tytułem ‘Bełchatów wczoraj i dziś”. To w niedzielę w godzinach od 14.00 do 18.00. Strat przy Centrum Informacji Turystycznej.

Na trasie będzie pięć przystanków: przy Centrum Informacji Turystycznej, Muzeum Regionalnym, kościele przy Kościuszki, oraz na placach Wolności i Narutowicza.

W tych punktach na zespoły czekać będą historyczne postaci. Będą one miały zadania dla uczestników i pieczęcie potwierdzające ich rozwiązanie.

Orientacja w dziejach miasta bardzo się przyda, ale uczestnicy otrzymają dostęp do mobilnej aplikacji przewodnika po historycznych zaułkach miasta.  Warto więc zabrać ze sobą telefon komórkowy.  

Zapisy prowadzi Centrum Informacji Turystycznej do soboty włącznie w godzinach 9.30 – 16.30 oraz w niedzielę od 12.00 do 16.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here