PODZIEL SIĘ

To nie lada gratka dla miłośników bełchatowskiego sportu. W najbliższą sobotę, 25 maja na miejskim stadionie odbędzie się pokazowy mecz z okazji 90-lecia piłki nożnej w Bełchatowie. Kto wybiegnie na murawę GIEKSA Areny?

Zespół „Wicemistrzów Polski z 2007” roku kontra drużyna „Gwiazd GKS Bełchatów”. Kto w składzie? Jak podają organizatorzy w zespole Gwiazd GKS zagrać mają m.in. Dariusz Pawlusiński, Robert Rogan, Jarosław Chwiałkowski, Dariusz Rzeźniczek, Sylwester Szkudlarek, Artur Lamch, Wiesław Mak, Maciej Kalkowski, Zbigniew Karbownik, Krzysztof Kukulski i Jacek Berensztajn (kpt).

W drużynie „Wicemistrzów” zagrają Jacek Popek (kpt), Paweł Strąk, Bartłomiej Chwalibogowski, Łukasz Sapela, Paweł Magdoń, Janusz Dziedzic, Patryk Rachwał, Łukasz Garguła, Edward Cecot, Tomasz Jarzębowski, Jacek Kuranty, Dariusz Pietrasiak, Grzegorz Fonfara, Radosław Matusiak a na ławce trenerskiej zobaczymy Dariusza Marca. Tej walki nie można przegapić.

Mecz pokazowy z okazji 90-lecia piłki nożnej w Bełchatowie rozpocznie się w sobotę 25 maja o godz. 14:00. Wstęp wolny – na kibiców czekać będą trybuny: honorowa, wschodnia i północna. Jubileuszowy „pojedynek” odbędzie się na pamiątkę pierwszego meczu piłki nożnej, który według przekazów odbył się w Bełchatowie 26 maja 1929 roku.

Organizatorem pokazowego meczu jest Stowarzyszenie Piłkarski Klub Seniora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here