PODZIEL SIĘ

Paweł Bejda kandydat PSL startujący z listy Koalicji Europejskiej gościł wczoraj w Bełchatowie. Na otwartym spotkaniu przekonywał do oddania głosu w niedzielnych wyborach właśnie na niego.

To bardzo ważne wybory, do których trzeba pójść i oddać swój głos – mówił podczas wczorajszego spotkania Paweł Bejda kandydat do Parlamentu Europejskiego z listy Koalicji Europejskiej. Paweł Bejda jest jedynym kandydatem Polskiego Stronnictwa Ludowego, który znalazł się na liście koalicji w okręgu łódzkim. Bejda mówił o konieczności zapewnienia takich samych standardów, praw, wolności, bezpieczeństwa również tego ekonomicznego mieszkańcom województwa i kraju jakimi cieszą się obywatele krajów Europy z zachodniej jej części.

Jak podkreślił chce, by Polska z innymi krajami Unii Europejskiej na konkretnych płaszczyznach zawiązywała silną współpracę. Zadeklarował również, że będzie domagał się dla Polaków takich samych standardów i dostępu do nowoczesnych technologii medycznych w walce z nowotworami. Chce lepszej jakości żywności w Unii, a ta produkowana w Polsce jak podkreślił jest wysokiego standardu, dlatego chce równych szans dla naszych rolników i producentów, którzy bez przeszkód mogliby swój towar sprzedawać poza granicami kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here