PODZIEL SIĘ

Paweł Bejda kandydat PSL startujący z listy Koalicji Europejskiej gościł wczoraj w Bełchatowie. Na otwartym spotkaniu przekonywał do oddania głosu w niedzielnych wyborach właśnie na niego.

To bardzo ważne wybory, do których trzeba pójść i oddać swój głos – mówił podczas wczorajszego spotkania Paweł Bejda kandydat do Parlamentu Europejskiego z listy Koalicji Europejskiej. Paweł Bejda jest jedynym kandydatem Polskiego Stronnictwa Ludowego, który znalazł się na liście koalicji w okręgu łódzkim. Bejda mówił o konieczności zapewnienia takich samych standardów, praw, wolności, bezpieczeństwa również tego ekonomicznego mieszkańcom województwa i kraju jakimi cieszą się obywatele krajów Europy z zachodniej jej części.

Jak podkreślił chce, by Polska z innymi krajami Unii Europejskiej na konkretnych płaszczyznach zawiązywała silną współpracę. Zadeklarował również, że będzie domagał się dla Polaków takich samych standardów i dostępu do nowoczesnych technologii medycznych w walce z nowotworami. Chce lepszej jakości żywności w Unii, a ta produkowana w Polsce jak podkreślił jest wysokiego standardu, dlatego chce równych szans dla naszych rolników i producentów, którzy bez przeszkód mogliby swój towar sprzedawać poza granicami kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here