PODZIEL SIĘ

To była wyjątkowo spokojna, by nie powiedzieć ospała kampania wyborcza. W Bełchatowie zorganizowano niewiele spotkań wyborczych. Ożywienie wśród kandydatów i ich sztabów zaobserwowaliśmy dopiero w ostatnich dniach przed ciszą wyborczą.

W piątek w okolicach bełchatowskiego targowiska, czyli miejscu uczęszczanym przez mieszkańców o głosy wyborców zabiegał profesor Marek Belka startujący z Koalicji Europejskiej. To była jego druga wizyta w Bełchatowie.

Tuż obok sztab Joanny Kopcińskiej przekonywał do poparcia właśnie tej kandydatury. Rozdawano ulotki, rozmawiano z wyborcami. Sama Joanna Kopcińska w Bełchatowie gościła jedynie raz, w weekend poprzedzający wybory.

Najwięcej aktywności politycy wykazywali w ostatnim tygodniu i to tylko niektórzy. W czwartek spotkanie otwarte choć w lokalu zorganizował Paweł Bejda z PSL, startujący z list Koalicji Europejskiej. Patryk Marjan z startujący z list Konfederacji zorganizował briefing prasowy.

Wcześniej w Bełchatowie spotkania z wyborcami organizowali Witold Waszczykowski z Beatą Dróżdż oraz Beata Mateusiak-Pielucha.

Ta kampania ze względu na wielkość okręgów wyborczych, przypomnijmy że nasz obejmował całe łódzkie, w samym Bełchatowie była mało widoczna, wręcz ledwo zauważalna.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here