PODZIEL SIĘ

Stypendia w wysokości 2500 złotych dla osoby za pierwszy semestr nauki otrzymało siedmioro uczniów patronackich klas PGE GiEK. Stypendia przyznawane są za wysokie wyniki w nauce, odpowiednią postawę społeczną i zaangażowanie na zajęciach praktycznych.

To najlepsi z najlepszych, którzy naukę rozpoczęli w pierwszej klasie szkół patronackich PGE GiEK. Oddziały prowadzone są w dwóch placówkach w ZSP nr 3 w Bełchatowie oraz w ZSP Kleszczowie. Młodzież pod skrzydłami nauczycieli i ze wsparciem PGE GiEK uczy się na kierunkach elektryk, mechanik, mechatronik i automatyk.

Klasy patronackie zostały utworzone przy wsparciu Ministerstwa Edukacji, a nauka w nich rozpoczęła się w tym roku szkolnym. Stypendia przyznano 7 uczniom.

Gratulacje najlepszym uczniom składał prezes zarządu PGE GiE S.A. Robert Ostrowski.

Umowa na prowadzenie klas patronackich w szkołach ZSP nr 3 oraz ZSP w Kleszczowie z zarządem PGE GiEK S.A. podpisana została w obecności wiceminister edukacji. Obowiązywać ma przez 10 lat.

1 KOMENTARZ

  1. 500 zł za jeden miesiąc licząc, że semestr ma 5 miesięcy co daje w sumie 2500, kolejne 500+? ???? tyle tylko że płacone przez spółkę państwową?

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here