PODZIEL SIĘ

Już po raz IX Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne zorganizuje Międzynarodowe Warsztaty Fotograficzne. W dniach od 7-go do 9-go czerwca w Bełchatowie gościć będzie ponad 40 fotografików z Czech, Litwy, Niemiec i Polski. Będą nowe projekty fotograficzne, a także wernisaże autorskich prac fotografików.

Fotograficy między innymi pracować będą w Skansenie Lokomotyw w Zduńskiej Woli, tam odwiedzą również cmentarz żydowski. Będzie sesja objazdowa po powiecie bełchatowskim, fotografia uliczna czyli –  street photo w Łodzi, a także elementy subkultury czyli historia w strojach na uliczkach w Piotrkowie Trybunalskim. Fotograficy zmierzą si e również z portretami. Będzie to sesja z modelkami w studiu fotograficznym BTF-u.

Warsztaty to nie tylko wspólna praca ale też i wymiana doświadczeń i możliwość spojrzenia na ten sam obiekt przez pryzmat innych uczestników. 7 Czerwca o godzinie 16.00 w galerii „Na piętrze” MCK PGE Giganty Mocy zaprezentowane zostaną wystawy dwóch uczestników tegorocznych Międzynarodowych Warsztatów.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here