PODZIEL SIĘ

Już po raz IX Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne zorganizuje Międzynarodowe Warsztaty Fotograficzne. W dniach od 7-go do 9-go czerwca w Bełchatowie gościć będzie ponad 40 fotografików z Czech, Litwy, Niemiec i Polski. Będą nowe projekty fotograficzne, a także wernisaże autorskich prac fotografików.

Fotograficy między innymi pracować będą w Skansenie Lokomotyw w Zduńskiej Woli, tam odwiedzą również cmentarz żydowski. Będzie sesja objazdowa po powiecie bełchatowskim, fotografia uliczna czyli –  street photo w Łodzi, a także elementy subkultury czyli historia w strojach na uliczkach w Piotrkowie Trybunalskim. Fotograficy zmierzą si e również z portretami. Będzie to sesja z modelkami w studiu fotograficznym BTF-u.

Warsztaty to nie tylko wspólna praca ale też i wymiana doświadczeń i możliwość spojrzenia na ten sam obiekt przez pryzmat innych uczestników. 7 Czerwca o godzinie 16.00 w galerii „Na piętrze” MCK PGE Giganty Mocy zaprezentowane zostaną wystawy dwóch uczestników tegorocznych Międzynarodowych Warsztatów.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here