PODZIEL SIĘ

Badania laboratoryjne a także konsultacje z dietetykiem, który będzie mógł opracować indywidualną tygodniową dietę – to wszystko w ramach programu „Ekologiczny styl życia” i „Zdrowo gram jestem eko” – zaprasza bełchatowskie starostwo – co ważne jest to oferta bezpłatna.

Samorząd powiatu bełchatowskiego zachęca mieszkańców do skorzystania z badań i do zdrowego odżywiania się ekologicznymi produktami.

„Ekologiczny styl życia” to program adresowany do dorosłych mieszkańców powiatu bełchatowskiego, natomiast inicjatywa „Zdrowo gram, jestem eko” dedykowana jest dla młodzieży. Badania realizuje MegaMed w Bełchatowie. Na badania można zarejestrować się telefonicznie (44 635 29 01 lub 44 635 29 02 wew.1 w godz.10-20) lub osobiście (ul. Czapliniecka 93/95). Przy rejestracji ustalony zostanie termin badania, natomiast po badaniu zainteresowana osoba będzie mogła uzgodnić datę spotkania z dietetykiem. Liczba miejsc jest ograniczona. W programie dla dorosłych przewidziano udział sześciuset osób, zaś w projekcie dla młodzieży – 150.

źródło: Starostwo Powiatowe w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here