PODZIEL SIĘ

Od wczoraj Bawełnianka oficjalnie ma nowego właściciela. Po całej ścieżce prawnej, którą trzeba było przejść, by móc nabyć nieruchomość, wczoraj podpisano Akt Notarialny.

Gbb Invest z Krakowa zapłaciła syndykowi za Galerię Bawełniankę 57 milionów złotych. Inwestor za nim nabył nieruchomość, najpierw musiał zmierzyć się z sądową machiną, która zatwierdziła upadłość dotychczasowego właściciela ze wskazaniem nowego nabywcy.

Nowi właściciele wczoraj otrzymali oficjalnie klucze do obiektu.

 Przypomnijmy, że ta wybudowana i nigdy nie oddana do użytku galeria to 23 tysiące metry kwadratowe powierzchni użytkowej, na której może zostać usytuowanych nawet 100 sklepów. Ma tu się mieścić nie tylko część handlowa ale też i rozrywkowa, a także gastronomiczna. Galeria, która jest w centrum miasta to również i 700 miejsc parkingowych.

Bawełnianka, choć nie wiadomo czy pod dotychczasową nazwą, najprawdopodobniej ruszy w drugiej połowie przyszłego roku. Obiekt wymaga nie tylko kosmetycznych poprawek. Od lat Bawełnianka stała nieogrzewana z odciętymi mediami takimi jak prąd czy woda.  

W ciągu dwóch najbliższych tygodni ma zostać zorganizowana konferencja prasowa z  udziałem nowego właściciela obiektu.       

  

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here