Świetne rezultaty na zakończenie sezonu uzyskali młodzi sportowcy z Knock-Out Team Bełchatów. Podopieczni Krystiana Gortata przywieźli aż 40 medali z ósmej edycji Pucharu Pabianic.

W tym roku zgłoszonych do turnieju zostało 200 zawodników, z 9 klubów. W bełchatowskiej drużynie, jak zaznacza trener, było sporo debiutantów. W turnieju z bełchatowskiej szkoły wystartowało 39 zawodników, którzy startowali w kategoriach układów, tempówek oraz „torze przeszkód”, a także walk soft-stick, touch-contact, semi-contact i LightContact. Łącznie bełchatowianie zdobyli 40 medali, w tym 9 złotych, 8 srebrnych i 23 brązowe.

Tegoroczny wynik jest lepszy niż ubiegłoroczny bowiem wówczas podopieczni Gortata wywalczyli 38 medali. Teraz, jak zaznacza trener, zawodnikom należy się odpoczynek. Podkreśla również że uczniowie pracowali bardzo solidnie, przez cały okres startowy. Po odpoczynku młodzi sportowcy wezmą udział w letnim zgrupowaniu w Jantarze.