PODZIEL SIĘ

Sezon piłkarski 2018/2019 zakończony, niebawem bełchatowscy piłkarze rozpoczną przygotowania do kolejnego i to w wyższej klasie rozgrywkowej. Warto się w tym miejscu pochwalić, że murawa na bełchatowskim stadionie, jak ocenili ją sami piłkarze, również była na wysokim poziomie.

PGE GKS Bełchatów ostatecznie zajął 3 pozycję w tabeli i dzięki temu uzyskał promocję do wyższej klasy rozgrywkowej – Fortuna 1 Ligi. Warto w tym miejscu powiedzieć, że na podium znalazła się murawa Stadionu Miejskiego w Bełchatowie. W organizowanym po raz trzeci plebiscycie na najlepszą murawę w 2 lidze, piłkarze wystawiali noty wszystkim boiskom. Bełchatowski obiekt znalazł się na trzecim miejscu ze średnią ocen 4,34, w skali od 1 do 5. Organizatorem głosowania był Polski Związek Piłkarzy.

W związku z przerwą w rozgrywkach na stadionie prowadzone były prace związane z pielęgnacją murawy, była już napowietrzania, dosiewana oraz piaskowania by w nadchodzącym sezonie również spełniła oczekiwania piłkarzy i znalazła się wysoko w plebiscycie na najlepszą murawę.

źródło: MCS Bełchatów

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here