PODZIEL SIĘ

Zmiana na stanowisku dyrektora oddziału Elektrowni Bełchatów. Marka Ciapałę, który został nowym wiceprezesem PGE GiEK  zastąpił Andrzej Legeżyński.

Jak podaje PGE GiEK to absolwent wydziału elektrycznego Politechniki Wrocławskiej o specjalności Elektrownie i Gospodarka Energetyczna oraz podyplomowych studiów  Akademii Energetyki w Szkole Głównej Handlowej. Karierę zawodową rozpoczął w 2002 roku w Elektrowni Turów na stanowisku operatora nastawni blokowej, od 2006 do 2016 roku zawodowo związany z brytyjską energetyką. W 2016 roku rozpoczął pracę w Elektrowni Bełchatów,  od 2017 roku pełnił funkcję zastępcy dyrektora – dyrektora technicznego.  

Nowym dyrektorem technicznym w bełchatowskim oddziale elektrowni został Robert Młynarski.  

3 KOMENTARZE

  1. Pisowska karuzela stanowisk trwa w najlepsze. Chodzi oczywiście o to, żeby w krótkim czasie wszyscy mogli się najeść z koryta, koryta które tak przecież krytykowali.

    3

    1
  2. Po 38 latach pracy zostałem zmuszony żeby zmienić swoje plany zawodowe i musiałem odejść na emeryturę rok wcześniej niż sobie zaplanowałam , miesiąc przed jubileuszem 45 lecia. Nie będę pisał co mu życzę

    2

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here