PODZIEL SIĘ

Andrzej Kowalski został nowym dyrektorem bełchatowskiego Szpitala Wojewódzkiego. Zarząd Urzędu Marszałkowskiego zatwierdził wyłonionego w konkursie Andrzeja Kowalskiego, który już kiedyś pełnił funkcje ordynatora oddziału wewnętrznego w szpitalu, był również członkiem Rady Społecznej Szpitala.

Po ponad roku bełchatowski szpital zamiast pełniącego obowiązki –  ma  wreszcie dyrektora. W konkursie ogłoszonym w marcu tego roku  przez Urząd Marszałkowski na to stanowisko szefa placówki w Bełchatowie wystartowało 7 kandydatów.

Pięciu z nich spełniało wymagania formalne. Konkurs w wyniku głosowania Andrzej Kowalski wygrał stosunkiem głosów 6:1. Jest to osoba znająca sytuację bełchatowskiego szpitala, były ordynator jednego z oddziałów i członek Rady Społecznej Szpitala.    

Umowa podpisana została 1 lipca na okres 6 lat.

foto: Szpital Wojewódzki w Bełchatowie

3 KOMENTARZE

  1. Ktoś jak obrośnie w piórka to takiemu smród nie przeszkadza -kasa się liczy a na dyrektorskim stołku o kasę nie trzeba specjalnie zabiegać.Do dzisiaj w pamięci mam głośne krzyki tego pana ,czuł się gwiazdą wszak był ordynatorem , zapomniał tylko że to nie był jego prywatny folwark. Kiepski wybór.

    2

    4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here