PODZIEL SIĘ

Wczoraj informowaliśmy o tym, kto z Bełchatowa wystartuje z list Prawa i Sprawiedliwości w wyścigu o mandat poselski. Dzisiaj prezentujemy lokalnych polityków, którzy do Sejmu RP startować będą z listy Koalicji Obywatelskiej.

W okręgu nr 10 listę Koalicji Obywatelskiej otwiera Cezary Grabarczyk. Na liście znalazły się dwa bełchatowskie nazwiska. Obecny radny miejski Arkadiusz Rożniatowski wystartuje z numerem 7. Na liście znalazł się również Roman Siedlecki. O mandat w wyborach parlamentarnych ubiegał się będzie startując z 15 miejsca na liście.

foto: archiwum TKB

4 KOMENTARZE

  1. Wstyd oglądać , a na foto sami przegrani .Prawy patriota nigdy Wam nie wybaczy ,waszych kombinacji , zagrywek i chwytów poniżej pasa .Kto wprowadził dziadków z KC.PZPR na salony UE.Kto nawiązuje koalicję z SLD do senatu. A na pierwszym miejscu na liście C.Grabarczyk którego jedyną zasługą jest to,że to koleś Tuska ,a o potknięciach się nie wspomina.Na pohybel i nie odpuścić rozliczenia.

    2

    4
  2. Czy PO nie rozumie, że zawsze przegra jeśli zarządzał partią będzie człowiek, który się do tego kompletnie nie nadaje, niewiarygodny i bez pomysłów…

    3

    3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here