PODZIEL SIĘ

Ważna informacja dla tych, którzy jeszcze nie złożyli wniosku o świadczenie 500+, a chcą go złożyć w formie papierowej. Od poniedziałku można je składać tylko w jednym miejscu.

Zdecydowana większość wniosków w Bełchatowie wpłynęła do urzędu drogą elektroniczną. Rodzice, którzy chcieliby złożyć wniosek na świadczenie rodzinne w formie papierowej, od wczoraj mogą to zrobić jedynie w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ulicy Dąbrowskiego. Zamknięty dla klientów został punkt obsługujący mieszkańców przy Faustyny Kowalskiej. Z tego udogodnienia korzystało niewiele osób, stąd decyzja o zamknięciu punktu.

Wnioski należny składać w siedzibie MOPS przy Dąbrowskiego. Klienci obsługiwani są w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach od 8.00 do 15.00 we wtorki od 8.00 do 17.00.

Rodzice, którzy chcieliby ze świadczeń korzystać od lipca, czas na złożenie dokumentów mają do końca września. Wówczas pieniądze otrzymają z wyrównaniem za te miesiące.

Osoby, które złożą wnioski w październiku lub później otrzymają świadczenie począwszy od tego miesiąca, w którym dostarczony był wniosek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here