PODZIEL SIĘ

Dzień Dziedzictwa i włókiennictwa w  Bełchatowie. W najbliższą niedzielę na wystawy, spacer po włókienniczym Bełchatowie i prelekcje zaprasza Muzeum Regionalne.

To już będzie 27. edycja Europejskich Dni Dziedzictwa. W tym roku motywem przewodnim ogólnopolskiej akcji będzie odbudowa państwa polskiego po odzyskaniu niepodległości.  

W Bełchatowie Dni Dziedzictwa obchodzone będą po raz czwarty. Muzeum zaprasza w swoje progi w niedzielę od godziny 12.00.

Przygotowano sporo atrakcji od prelekcji połączonej z wystawą fotografii przedstawiającej stary Bełchatów i zwiedzanie stałej ekspozycji przedstawiającej historię naszego miasta. Ostatnim punktem będzie wycieczka po mieście szlakiem fabryk i manufaktur bełchatowskiego włókiennictwa, o którym opowiadał będzie przewodnik.

Jest to doskonała okazja do bliższego poznania historii Bełchatowa i spojrzenia na miasto z innej perspektywy. Udział we wszystkich atrakcjach jest nieodpłatny, a organizatorzy zachęcają do skorzystania z okazji wszystkich zainteresowanych.      

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here