PODZIEL SIĘ

Robert Rogan został nowym koordynatorem ds. szkolenia młodzieży w GKS „Bełchatów” S.A. Zastąpił na tym stanowisku Krystiana Kieracha. Rogan to były pomocnik pierwszej drużyny „Brunatnych”

50-letni szkoleniowiec posiada licencję UEFA „A” uprawniającą do pełnienia wspomnianej funkcji. Nowy koordynator ma już za sobą pierwsze spotkanie z trenerami grup młodzieżowych górniczego klubu.

Pracę trenerską Robert Rogan rozpoczynał jako grający szkoleniowiec Warty Działoszyn w sezonie 2003/2004, później na podobnych zasadach funkcjonował w Omedze Kleszczów. Jako trener najdłużej, bo ponad 10 lat pracował w Astorii Szczerców, którą objął w A-klasie, by doprowadzić ją do łódzkiej IV ligi. Po odejściu ze Szczercowa był trenerem grającego w piotrkowskiej klasie okręgowej Świtu Kamieńsk oraz MLKS Konopnica.

Jako piłkarz Robert Rogan przez siedem sezonów występował w GKS Bełchatów, z czego w najwyższej klasie rozgrywkowej rozegrał 48 spotkań, strzelając trzy bramki. Po odejściu ze Sportowej reprezentował barwy m.in. fińskiego ekstraklasowca Rovaniemi Palloseura.

Przypomnijmy, że w ramach sekcji piłkarskiej, obok występującej w Klasie „A” drużyny rezerw GKS Bełchatów, w klubie funkcjonuje 12 grup w rocznikach od 2001 do 2013. Ogółem szkoleniem objętych jest około 450 adeptów futbolu.

źródło i zdjęcie: gksbelchatow.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here