PODZIEL SIĘ

Przed nami długi okres jesienno – zimowy. To szczególnie trudny czas, dla osób bezdomnych. Bełchatowskie schronisko zwraca się z prośbą o pomoc. Potrzebne są przede wszystkim ciepła odzież, koce i kołdry.

Przed nami długi okres jesienno – zimowy. To szczególnie trudny czas, dla osób bezdomnych. Bełchatowskie schronisko zwraca się z prośbą o pomoc. Potrzebne są przede wszystkim ciepła odzież, koce i kołdry.

Potrzeby noclegowni i schroniska są duże. Przede wszystkim brakuje poduszek, koców, kołder. Czyli wszystko czym można się okryć i ogrzać. Przydadzą się również ręczniki czy środki czystości, mydła, szampony i papier toaletowy. Mile widziane są również ciepłe ubrania.

Mieszkańcy zazwyczaj chętnie odpowiadają na apele schroniska i przekazują to, co im jest już niepotrzebna, a co może przydać się innym.

Ważne, by przekazane rzeczy były czyste i w dobrym stanie.

Dary można przynosić do schroniska przy ulicy Czaplinieckiej 7 a, codziennie od 6 do 22.

9 KOMENTARZE

 1. Byłam w ubiegłym roku, zaniosłam pościel, koce…. Usłyszałam, że nie potrzeba. Ubrania owszem, przyjęto. Następnego dnia leżały na śmietniku. Czyste, wyprane, wyprasowane, niektóre założone przeze mnie może 1-2 razy. W tym roku już podziękuję, wyrzucę na śmietnik.

  0

  0
 2. Ludzie co jest z wami jest! Zero jakiegos ludzkiego podejscia, zero ludzkich odruchow. Po prostu pytaja o wsparcie. Nie chcesz nie pomagasz, po co te chamskie dodatki! Uzaleznienie to straszna choroba i moze dosiegnac kazdego. ‘Meneli’ w bialych koszulach tez jest wielu. Niech kazdy zacznie od siebie.

  1

  3
 3. Nie popieram alkoholikow ale tak sie zastanawiam…gdyby ktos zostal bez mieszkania,bez pracy,bez rodziny….nie kazdy zostaje bezdomnym bo tak mu sie podoba. Kazdy inaczej reaguje na problemy…silniejsi sobie poradza,slabsi uciekna w alkohol czekajac kiedy nastapi koniec. Tak latwo oceniac innych,kiedy nie chodzi sie w ich butach! Przykre te wszystkie komentarze-nie chcesz,nic nie zanos a opinie zachowaj dla siebie….kazdy dzien pisze inne scenariusze,nie wiadomo jaka role kiedys my dostaniemy.

  2

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here