PODZIEL SIĘ

Polska Organizacja Sportowa Łódź Narciarstwo Sportowe zaprasza na bezpłatne zajęcia na nartorolkach, jesienną alternatywę narciarstwa biegowego. Zajęcia odbędą się na obiekcie Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie.

Jeszcze kilka lat temu na ścieżce rowerowej Słok Bełchatów można było spotkać Karolinę Pitoń, utytułowaną biathlonistkę – trenującą właśnie na nartorolkach. W niedzielę 17 listopada w godzinach od 10:00 do 12:00 swoich sił w jeździe na nartorolkach będzie mógł spróbować każdy chętny zajęcia zaplanowano na obiekcie Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie.

Mile widziane osoby całkowicie początkujące, jak i te mające doświadczenie na nartorolkach. Jak zaznaczają organizatorzy na zajęcia należy przyjść z własnym kaskiem (może być rowerowy), rękawiczkami i okularami. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych, jednak ze względu na ograniczoną ilość sprzętu obowiązują wcześniejsze zapisy. Więcej informacji uzyskacie Państwo w Powiatowym Centrum Sportu przy ul. Czaplinieckiej 96

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here