PODZIEL SIĘ

Co dalej z umową sponsorską GKS? – zastanawiają się m.in. kibice bełchatowskiego klubu. Na początku października gruchnęła informacja, że sponsor dla GKS jest wystarczy podpisać umowę – tej jednak do tej pory nie podpisano.

Blisko 1,5 miesiąca temu na specjalnej konferencji przed budynkiem spółki przy ulicy Węglowej poseł Małgorzata Janowska zapewniała że przyszłość bełchatowskiego klubu jest już znana – sponsorem miał zostać PGE GiEK a umowa miała być parafowana w następnym tygodniu. Do tej pory jednak w tej sprawie nic nie słychać – postanowiliśmy zapytać e-mailowo poseł Małgorzatę Janowską oraz Polska Grupę Energetyczną co dalej z zapowiadaną umową sponsorską. W nadesłanej do nas wczoraj wieczorem odpowiedzi posłanka wyjaśnia:

„Temat umowy sponsoringowej pomiędzy PGE GiEK, a klubem GKS Bełchatów jest cały czas otwarty. Z nieznanych mi jeszcze do końca powodów, proces powrotu PGE do sponsorowania klubu w obecnej chwili został wstrzymany, mimo że ponad miesiąc temu zapadły pozytywne decyzję w tej sprawie. Podstawowym, strategicznym sponsorem GKS Bełchatów ze względu na historię klubu związanego z zakładami energetycznymi funkcjonującymi w naszym regionie powinna być Grupa PGE. W tym kierunku będę nieustannie pracować, aby cel taki został osiągnięty”.

Miejmy nadzieję, że sprawę uda się jak najszybciej załatwić – bo czas dla bełchatowskiego klubu może działać na niekorzyść. Redakcja nadal czeka na odpowiedzieć z PGE.

5 KOMENTARZE

  1. HAHAHA !!! BARDZO WAM DOBRZE TĘPY BEŁCHATOWIE 🙂 nabrała was jak i ze Złoczewem aby tylko oddac gosły 🙂 w ogóle nie jest mi was szkoda elektoracie pisu ! pozdrawiam Jankowską i powodzenia w dalszych kłamstwach ciemnogród bełchatowski kupi to 🙂

    2

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here