PODZIEL SIĘ

Uwaga kierowcy, w czasie zawodów Bełchatowskiej Piętnastki należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym w godzinach od 11:00 do 14:30

Ulica Dąbrowskiego gdzie zlokalizowany będzie start i meta biegu od 11.00 do 14.45 będzie całkowicie wyłączona z ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Okrzei do skrzyżowania z 1-go Maja. Wyłączone z ruchu zostaną również: ul. Danuty Siedzikówny „Inki”; ul. Chełmińska, ul. Wielkopolska, ul. Zielona, ul. Harcerska, ul. Promienna, ul. Jasna, ul. Targowa, ul. Kujawska.

Ruch jednokierunkowy wprowadzony zostanie na ulicach Olsztyńskiej i Sienkiewicza. Z kolei na ul. Staszica na odcinku od wjazdu na boiska treningowe GKS Bełchatów do ul. Promiennej wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.

W związku z poruszaniem się po trasie zawodników, organizatorzy apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i przekraczanie ulic w miejscach wyznaczonych przy pomocy służb.

2 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję, że będzie nie będzie zimno, bo jak ludzie zaczną palić jakimś syfem to bieganie w smogu nie jest ani przyjemne ani zdrowe. Z drugiej strony gratuluję organizatorom pomysłu biegu w niedzielę handlową. Ciekawe czy więcej będzie kibiców czy wku…ych mieszkanców?

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here