PODZIEL SIĘ

Zawodnik GKS Bełchatów zmienia barwy klubowe. Maciej Mas dołączył do młodzieżowej drużyny występującej w rozgrywkach Primavera. To trzeci napastnik młodzieżowiec GKS, który w ostatnim półroczu otrzymał szansę gry w klubie z wyższej klasy rozgrywkowej.

Młodzieżowy napastnik skorzystał z wielkiej szansy i podpisał kontrakt z 6. klubem Serie A TIM, Cagliari Calcio. Maciej Mas dołączył do młodzieżowej drużyny występującej w rozgrywkach Primavera.

Transfer był możliwy dzięki skróceniu o pół roku wypożyczenia Masa z UKS SMS Łódź, który jest posiadaczem jego karty. Warto dodać, że bełchatowski klub też na tym zyskał bowiem ma zapewniony procent od transferu do włoskiego klubu.

W rundzie jesiennej Maciej Mas w barwach „Brunatnych” wystąpił w 17 meczach Fortuna 1 Ligi oraz jednym Totolotek Pucharu Polski. Tylko w dwóch z nich zagrał w pełnym wymiarze czasu. 19-latek nie strzelił w tych spotkaniach gola, nie zaliczył też żadnej asysty.

To trzeci napastnik – młodzieżowiec z GKS Bełchatów, który w ostatnim półroczu otrzymał szansę gry w klubie z wyższej klasy rozgrywkowej. Wcześniej do ekstraklasowych Wisły Kraków i Wisły Płock przeszli Przemysław Zdybowicz i Dawid Kocyła.

źródło: gksbelchatow.com

zdjęcia: Adrian Mielczarski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here