PODZIEL SIĘ

To propozycja dla rodzin wielodzietnych. Rusza program Wojewódzkiej Karty Rodzin Wielodzietnych. Jej posiadacze będą mogli korzystać z szeregu ulg na terenie całego województwa.

Wielodzietne rodziny z naszego miasta chętnie korzystają z Bełchatowskiej Karty Rodziny. Upoważnia ona do szeregu zniżek dotyczących np. oferty kulturalnej czy rekreacyjnej ale zasięgiem obejmującej wyłącznie nasze miasto.

Teraz Urząd Marszałkowski proponuje dużym rodzinom wojewódzką kartę. Można z niej  skorzystać na terenie całego województwa łódzkiego. Taką kartę otrzymuje się bezpłatnie na okres 36 miesięcy, Mogą z niej skorzystać rodziny wielodzietne mieszkające w jednym gospodarstwie rodzinnym, posiadające troje lub więcej niepełnoletnich dzieci.

Wniosek można składać osobiście w Regionalnym Urzędzie Polityki Społecznej w Łodzi lub wysłać go pocztą. Kartę można odebrać, bądź zaznaczyć, by odesłać ją na wskazany adres.

Upoważnia ona do zniżek w instytucjach, jednostkach kultury, ośrodkach rekreacyjnych, a także do ulg w sektorze prywatnym tych firm, które do programu przystąpiły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here