PODZIEL SIĘ

Spada wartość akcji PGE. Dzisiaj płacono za jedną 4,97 zł.

Najlepszy interes zrobili ci, którzy akcje sprzedali 2009 roku. Wówczas za jedną np. w listopadzie płacono jeszcze 26,40 zł.

Wartość spadała systematycznie. I tak rok temu 27 lutego 2019 roku kurs wynosił 11,60 zł. W grudniu tego roku już tylko 8,30 zł. W styczniu 2020 za akcję płacono 7,20 zł.

9 KOMENTARZE

 1. Duży wpływ na spadek ma obecna partia rządząca, jaki inwestor kupi akcje jak zyski idą na „obiecanki”, a od ich czasów już nie ma nawet dywidendy

  10

  3
 2. Spadek akcji za obecnego rządu to świadectwo jego działalności wystawione przez biznes tzn. Brak chęci inwestowania w kraju niepraworzadnym, nieprzewidywalnym . Pomyślcie o tym przed wyborami w maju.

  7

  5
 3. Koronawirus powoduje spadki na giełdach na całym świecie. Ale oczywiście fachowcy z KO będą zwalać winę na rząd. ŻENADA i standard stosowany przez koalicję.

  6

  7
  • Człowieku fachowcy z PiS porozdawali drobne społeczeństwu a sami zbierają żniwa na dobrze płatnych posadach – inwestorzy to dostrzegają. Głosujecie dalej na populizm to będzie tylko chleb ze smalcem ( ale polski)

   7

   4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here