PODZIEL SIĘ

Dzisiaj uhonorowano również tych, którzy odnoszą sukcesy sportowe. A Bełchatów ma kim się pochwalić. Certyfikaty stypendialne wręczono 25 sportowcom.

Nagrodzeni lekkoatleci – Mateusz Górny – jeden z najszybszych w Polsce młodych sprinterów, oraz Oskar Łucki, Adam Patrzyk, Filip Chrosta, Szymon Woźniak i Jakub Bracki. Doceniono także siatkarzy – Weronikę Centkę, Aleksandra Czerwińskiego. Czworo stypendystów wyróżniono za osiągnięcia w trójboju siłowym: Ida i Aniela Lis, Daniel Wasilewski oraz Sebastian Kwiatkowski, trzech realizuje się w hokeju na lodzie: Armen Khoperia, Paweł Pluciński i Tobiasz Kuźnicki, a dwie zawodniczki – Karolina Skurnica i Julia Dyderska – w curlingu. Nagrody odebrali również zapaśnicy – Filip Kazimierczak i Klaudiusz Matyja, zawodniczki teakwon-do Amelia Dylewska, Magdalena Kulbat. Za osiągnięcia we wspinaczce sportowej wyróżniony został Niźnik, w pływaniu – Przemysław Gawrysiak, w tenisie ziemnym na wózkach – Krzysztof Brezyna, a w kolarstwie – Karolina Stępień.

Gratyfikację finansową jaką przyznano sportowcom to kwoty od 300 zł do 500 zł, które będą wypłacane co miesiąc przez rok.

Stypendystom zarówno sporowcom jak i artystom życzymy dalszych sukcesów.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here