PODZIEL SIĘ

Bełchatowski szpital dziękuje mieszkańcom miasta i okolic za okazane wsparcie w trudnych chwilach walki z pandemią koronawirusa.

„Wspaniali, Cudowni, Mieszkańcy Bełchatowa i Okolic – Bardzo Wam Dziękujemy za okazane wsparcie, szczególnie tym, którzy w tej trudnej dla Wszystkich chwili myślą również o innych i swym działaniem wspierają pracę personelu medycznego. Dziękujemy za każdą paczkę rękawic jednorazowych oraz maseczek. Są to rzeczy najwyższej konieczności przy opiece nad pacjentem, a zabezpieczeń cały czas jest za mało. Wasze serce jest ogromne i za to dziękujemy” – taki wpis można było dzisiaj przeczytać na facebookowym profilu Szpitala Wojewódzkiego w Bełchatowie.

Bełchatowski szpital prosi o dalsze wsparcie, ponieważ nadal potrzebne są jednorazowe rękawiczki i maseczki.

Codziennie do godziny 14.30 – w głównym holu szpitala, pracownicy szpitala odbiorą przygotowane dary.

źródło: facebook.com/szpitalwbelchatowie

1 KOMENTARZ

  1. Przez ostanie 30 lat kapitalizmu w naszym kraju służba zdrowia była i jest nadal nie dofinansowana. Brak wpół płatności za przede wszystkim internistyczne wizyty powoduje że do lekarza chodzi się z katarem i byle pierdołą żeby sobie pogadać z pacjentami. Gdyby trzeba było zapłacić 10 zł z w;własnej kieszenie do każdej wizyty to z 20% obecnych ludzi w poczekalniach zasuwało by do roboty!!! Dodatkowo mimo zapowiedzi PIS nie zrobił nic w tej kwestii strasząc ludzi prywatyzacją i kupując kolejne głosy wyborcze przez prymitywne rozdawnictwo publicznych pieniędzy. Obecnie szpitale muszą prosić kogo się da żeby kupił maskę albo coś tam bo kasy nie ma. Panowie z PIS żyją sobie za to dostanie wraz z rodzinką na dzięki rożnym Orelnom, PGEmom itp. Oni korzystaja że słuzby zdrowia MSWiA jako posłowie, ministrowie itd. ( tam pewnie sprzetu nie brakuje).

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here