PODZIEL SIĘ

Urząd Wojewódzki po raz pierwszy przekazał informacje z podziałem na powiaty dotyczącą wyzdrowień. 194 osoby, które zakaziły się koronawirusem już wyzdrowiały. Z każdym dniem, co budujące  ich przybywa. 

Najwięcej, bo 98 osób wyzdrowiało w Łodzi, ale tam też jest najwięcej zakażonych aż 178.  W powiecie zgierskim na 76 stwierdzonych zakażeń, wyzdrowiało 30 osób. W powiecie radomszczańskim 16 chorych z 31 stwierdzonych tam przypadków. W powiecie łowickim aż 10 na 13 zakażonych opuściła szpital. 


Powiat bełchatowski, w którym jest już 47 zakażeń ma stwierdzonych 6 wyzdrowień. Tyle samo osób, które wygrały walkę z koronawirusem jest w mieście Skierniewice, ale tam stwierdzono zaledwie 9 przypadków zachorowań. 

W powiecie tomaszowskim na 12 zakażonych wyzdrowiało już 4 pacjentów. Po 3 pacjentów wyzdrowiało w powiatach skierniewickim,  pabianickim i kutnowskim. 

Dramatyczna sytuacja jest w powiecie opoczyńskim. Tam stwierdzono już 151 zachorowań, a wyzdrowiały dotychczas tylko 2 osoby. Niestety 3 mieszkańców powiatu opoczyńskiego zmarło. 

W statystykach podanych przez Urząd Marszałkowski 2 wyzdrowienia odnotowano również wśród mieszkańców miasta Piotrków Trybunalski. Na terenie powiatu piotrkowskiego jedno na 21 stwierdzonych przypadków. 

Najlepiej pod względem epidemiologicznym jest w powiatach brzezińskim, gdzie odnotowano jeden przypadek zakażenia i osoba jest już zdrowia i wieluńskim gdzie dotychczas nie stwierdzono obecności koronawirusa. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here