PODZIEL SIĘ

Czas epidemii koronawirusa wymusza na wszystkich większą dyscyplinę i przede wszystkim ograniczenia kontaktów międzyludzkich. W tych warunkach muszą jednak odbywać się sesje. Na jutro zapowiedziano sesję Rady Powiatu. Zupełnie inną niż te, które mogliśmy obserwować dotychczas. 

W poprzednim miesiącu sesję odwołano, w tym zdecydowano się ją przeprowadzić ale inaczej, na co pozwala tarcza antykryzysowa.

Nie na sali obrad jak zazwyczaj, a w zaciszu domowym. Wszyscy powiatowi radni dostali pakiety do swoich domów,  a w nich materiały do sesji i karty do głosowania. Nad każdym z punktów bez dyskusji na sali obrad i pytań zadawanych na forum musieli indywidualnie zdecydować jak zagłosują. Warto dodać, że te głosowania radni mają już za sobą.

Teraz zebrane pakiety trafią do przewodniczącego rady, który jutro w pokoju w starostwie i w samotności odczyta każdy z punktów i poda do wiadomości publicznej jak głosowali radni. 

Sesja nie będzie transmitowana na żywo, ale zostanie zarejestrowana i umieszczona  na stronie starostwa w zakładce e-transmisje. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here