PODZIEL SIĘ

Od 22 kwietnia wielu starostów zdecydowało się na ponowne uruchomienie pracy wydziałów komunikacji, tak by swoje sprawy osobiście mogli w nich załatwiać klienci. W bełchatowskim starostwie nadal sprawy związane z samochodami załatwia się przede wszystkim wrzucając je w zaklejonej kopercie do specjalnej skrzynki.

Chcą załatwić np. rejestrację samochodu, wydanie nowego dowodu rejestracyjnego, kiedy w starym kończy się już miejsce na wpisy czy wydanie wtórników tablic rejestracyjnych musimy uzbroić się w cierpliwość. Tych spraw nadal nie załatwimy umawiając się jak wcześniej na wizytę z urzędnikiem, a wrzucając dokumenty spakowane w kopertę do specjalnej skrzynki przy starostwie. Jeśli dokumenty są niekompletne, urzędnik skontaktuje się z nami telefonicznie i poprosi o ich uzupełnienie.

Po odbiór dokumentów i tablic rejestracyjnych klienci zgłaszają się już osobiście, ale w ściśle określonym terminie i na wyznaczoną godzinę.

Wszelkie, konieczne opłaty można dokonywać jedynie przelewem bankowym na numer konta, który dostępny na stronie internetowej starostwa w zakładce dla mieszkańców/ rachunki bankowe. I tu uwaga! Za tak zwane złomowanie aut opłata wpłacana jest na właściwy numer konta Urzędu Miasta w Bełchatowie.

Foto: archiwum ebelchatow.pl

1 KOMENTARZ

  1. Widzę że autor artykułu niezbyt dobrze jest poinformowany . Przez skrzynkę można zarejestrować tylko samochód nowy z salonu albo sprowadzony z zagranicy . Pojazdów kupiony w Polsce nie rejestrują w ten sposób .

    1

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here