PODZIEL SIĘ

Mateusz Bieniek, jeden z najlepszych środkowych na świecie w najbliższym sezonie będzie siatkarzem PGE Skry Bełchatów. Zawodnik został wypożyczony do bełchatowskiej drużyny z Cucine Lube Civitanova.

Jak zaznacza Konrad Piechocki, prezes PGE Skry Bełchatów, to ogromne wzmocnienie dla PGE Skry nie tylko pod względem sportowym, ale Mateusz to dobry duch drużyny. Wierzę, że będziemy mieli z niego wiele pociechy i przyczyni się do przyszłych sukcesów PGE Skry nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Jednocześnie pracując ze sztabem naszego klubu na czele z trenerem Michałem Mieszko Gogolem będzie znakomicie przygotowany do igrzysk i stworzymy podwaliny pod sukces reprezentacji Polski i mam nadzieję, złoty medal w Tokio.

Mateusz Bieniek swoją karierę rozpoczynał w Norwidzie Częstochowa, z którym wywalczył mistrzostwo Polski juniorów, a następnie zbierał doświadczenie w Effectorze Kielce (2013-2016). To zaowocowało transferem do Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, z którą zdobył dwa złote i srebrny medal mistrzostw Polski oraz dwa krajowe Puchary. Świetna postawa Bieńka dała mu przepustkę do Cucine Lube Civitanova, czyli jednego z najlepszych klubów na świecie. Z włoską drużyną w minionym sezonie zdobył klubowe mistrzostwo świata oraz Puchar Włoch.

źródło: skra.pl

1 KOMENTARZ

  1. Witaj w bełchatowskim ulu,witam Cię serdecznie.Bełchatów to wspaniałe miasto ,w którym mieszkają wspaniali kibice którzy kochają SKRE

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here