PODZIEL SIĘ

Od połowy maja będzie można składać wnioski o dofinansowanie z rządowego programu „Czyste powietrze”. Będzie można również dowiedzieć się jak to zrobić, by złożyć je skutecznie i kto ma szansę na dofinansowanie.

Rusza bowiem cykl bezpłatnych szkoleń, w których fachowcy rozwiać będą wszelkie wątpliwości i udzielać będą konkretnych rad. Szklenia odbywać się będą w każdy poniedziałek. Co ważne obowiązuje limit do 500 uczestników w jednym szkoleniu. By wziąć w nich udział trzeba się zapisać na stronie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Szkolenia odbywać się będą on-line. Prowadzone będą do połowy lipca.

Zgodnie z nowymi wytycznymi z programu „Czyste Powietrze”, beneficjenci mogą liczyć na wsparcie do kwoty 20 tys. zł. Jeżeli inwestycja obejmuje bardziej efektywne źródło ogrzewania, czyli pompę ciepła – wtedy można dostać do 25 tys. zł, a jeśli do tego instalowane są panele fotowoltaiczne, to łączna wypłata sięgnie nawet 30 tys. zł – informuje Urząd Miasta w Bełchatowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here