PODZIEL SIĘ

Bełchatowscy stróże prawa apelują o ostrożność. Nadmierna prędkość, nietrzeźwość kierowców to czynniki, które generują często niebezpieczne sytuacje na drodze.

Miniony weekend był tego dobitnym przykładem. Na terenie powiatu bełchatowskiego policjanci pracowali na miejscu 6 zdarzeń drogowych. Do dwóch najgroźniejszych doszło na terenie gminy Szczerców. 8 maja najpierw w miejscowości Kamień kierujący BMW, najprawdopodobniej z powodu zbyt dużej prędkości stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierki, wybił się na skarpie i wpadł do kanału z wodą. Policjanci z udziałem technika kryminalistyki wykonali oględziny miejsca zdarzenia i przesłuchali świadków zdarzenia. Kierowca był trzeźwy.

Potem w Szczercowie mundurowi pracowali na miejscu kolejnego zdarzenia. Z policyjnych ustaleń wynika, że w kierunku centrum miasta jechała 37-letnia kierująca samochodem marki Renault Scenic. Kiedy zaczęła zwalniać w jej auto uderzył jadący za nią samochód marki Opel Merivia. W wyniku zderzenia kierująca renault straciła panowanie nad autem i zatrzymała się wjeżdżając do rowu. Policyjne badanie stanu trzeźwości wykazało, że 22-letni kierowca opla był pijany. Wydmuchał ponad 2 promile alkoholu. Na szczęście nikomu nic groźnego się nie stało.

źródło i zdjęcie: KPP w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here