PODZIEL SIĘ

Grzegorz Łomacz to kolejny z siatkarzy PGE Skry, który pojedzie na zgrupowanie reprezentacji Polski do Spały. Rozgrywający żółto czarnej drużyny podkreśla, że ten czas może okazać się bardzo ważny.

Jak każdy z powołanych, Grzegorz Łomacz nie ukrywa zadowolenia z powołania. – Cieszę się, że wznowimy treningi i w jakiejkolwiek formie wrócimy do siatkówki. Na pewno będzie to frajda, tym bardziej, że atmosfera na kadrze zawsze była świetna. Zatęskniliśmy za sobą, ale i za siatkówką –

Zgrupowanie będzie jednak inne, niż wszystkie ze względu na wciąż panującą pandemię. – Raczej nie mam obaw. Mamy mieć wykonane testy, a wszystko będzie odpowiednio przygotowane pod względem sanitarnym – mówi Łomacz. – Na pewno jestem ciekawy, jak to będzie wyglądało ze strony praktycznej, bo żaden z nas jeszcze nigdy nie był w takiej sytuacji.

Rozgrywający PGE Skry podkreśla, że ten czas może okazać się bardzo ważny. – Te zgrupowanie pomogą nam i scalić drużynę, i uniknąć tak dużej przerwy, a do tego w miarę utrzymać formę – zaznacza Łomacz. – Może to nie wygląda, jakby miał to być ważny okres w kontekście przygotowań do igrzysk, ale może okazać się kluczowy w końcowym rozrachunku.

Na pierwszym zgrupowaniu reprezentacja spotka się 1 czerwca.

źródło: skra.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here