PODZIEL SIĘ

Przed kibicami GKS Bełchatów pierwszy w ramach restartu mecz Fortuna 1 Ligi z udziałem ograniczonej liczby kibiców. O czym warto pamiętać przed wejściem na stadion?

Jak informuje bełchatowski klub do punktów kontroli dostępu (kołowrotów) kibice podchodzą w odstępach wyznaczonych na chodnikach. Tam też należy okazać Kartę Kibica z nabitym biletem lub karnetem lub wydrukiem oraz dowód potwierdzający tożsamość.

Kibice są zobowiązani do zasłaniania ust i nosa (maseczki, przyłbice, szaliki itp.) począwszy od oczekiwania w kolejce do kontroli dostępu, poprzez dotarcie na wyznaczone miejsce na sektorze i poruszanie się po stadionie w trakcie i po zakończeniu spotkania. Nie ma obowiązku zakrywania ust i nosa: w takcie sprawdzenia tożsamości w punkcie kontroli dostępu do stadionu, po zajęciu na trybunie miejsca.

Kibic zobowiązany jest do odkrycia ust i nosa na polecenie służb porządkowych lub stewarda.

Dodatkowo, każda osoba, która pojawi się na GIEKSA Arenie jest zobowiązana do dezynfekcji rąk w punkcie kontroli.

Podczas meczu nie będzie dostępny catering. Można wnieść własne napoje do 1 litra pojemności w plastikowym lub papierowym opakowaniu.

Mecze mogą być rozgrywane z publicznością, która może zająć nie więcej niż 25% pojemności stadionu. Miejsca na trybunach przygotowane są w taki sposób, by zachować odpowiedni dystans między kibicami. Zajmujemy co czwarte miejsce w sektorze w rzędach naprzemiennie. Nie dotyczy to kibica z dzieckiem do 13. roku życia, rodzin, widza z osobą niepełnosprawną. Wtedy w danym rzędzie osoby te siedzą obok siebie a pozostali kibice w odpowiednich odstępach.

Podczas meczów objętych wytycznymi sanitarnymi nie ma klasycznej ceremonii wyjścia, bramy, koła środkowego, maskotek czy zespołu tanecznego.

Zabronione jest zarówno gromadzenie, jak i grupowanie się osób na parkingach stadionowych, w obszarach wejść na stadion, w ciągach komunikacyjnych, promenadach, strefach toalet, sektorach, schodach itd. Widzowie zobowiązani są do ścisłego przestrzegania poleceń wydawanych przez służby porządkowe i stewardów, a także do respektowania komunikatów przekazywanych przez spikera oraz przestrzegania zasad publikowanych na tablicach informacyjnych.

Po meczu pierwsi stadion opuszczają kibice z trybun zachodniej (C), północnej (D) oraz przedstawiciele mediów (A) od pierwszych sektorów najbliższych do wyjścia. W drugiej kolejności z GIEKSA Areny wyjdą kibice z trybuny południowej (B).

Mecz GKS Bełchatów – Stal Mielec odbędzie się w niedzielę 21 czerwca o godz. 15:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here