PODZIEL SIĘ

To ostatni weekend przed wyborami prezydenckimi. W Bełchatowie też prowadzono dzisiaj kampanię.

Działacze PiS,w tym parlamentarzysta Robert Telus, wicemarszałek województwa łódzkiego Zbigniew Zięba, samorządowcy Piotr Wysocki przewodniczący Rady Miasta, Waldemar Wyczachowski koordynator wyborczy PiS wielu innych, namawiali mieszkańców do poparcia kandydatury Andrzeja Dudy. Akcję wyborczą zorganizowano przy targowisku bełchatowskim.

Poseł Robert Telus mówił o 4 filarach, które znalazły się w programie wyborczym Andrzeja Dudy. Podkreślano również jak ważne dla społeczeństwa były wprowadzone programy społeczne.

Zdaniem działaczy i sympatyków PiS wygrana Andrzeja Dudy zapewniłaby stabilizację polityczną w kraju i umożliwiłoby to, wprowadzanie dalszych zmian poprawiających jakość życia. Bełchatowski akcent był częścią ogólnopolskiej akcji „Łączy nas Polska”.

3 KOMENTARZE

  1. To kolejna szopka pisu, ale peło nie robi nic. Może wzorem Komorowskiego pojawi się tu chociaż jakiś autobus z kartonową wycinanką kandydata. Ja nie mogę się doczekać stref wypoczynku z drewnianych palet.

    2

    1
  2. Gdzie spełnienie obietnic z przed 5 lat – kredyty frankowe, kwota wolna od podatku. Ten prezydent to populista oraz porażka polityczna.

    2

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here