PODZIEL SIĘ

To młody ale bardzo dojrzały i świadomy człowiek. Bardzo dziękuję Kubie za ostatni sezon. Myślę, że był dla niego udany – mówi o współpracy z Jakubem Kochanowskim trener PGE Skry Michał Mieszko Gogol.

W ostatnim sezonie Kochanowski odbudował się na zagrywce. Może nie było widać tego w każdym meczu ale przez trening widzieliśmy, że faktycznie ten serwis wrócił do Kuby – opowiada Gogol.

Trener PGE Skry podkreśla również, że Kochanowski to młody, ale bardzo dojrzały i świadomy człowiek. – Dlatego to była przyjemność pracować z kimś takim. Nasze rozmowy zazwyczaj były bardzo konkretne i ścisłe. Nie było żadnego teoretyzowania, a ja sobie bardzo cenię takie kontakty. Byłem pod wrażeniem, jak Kuba potrafi zrealizować wszystkie pomysły, o których mówiliśmy przed meczem.

Mimo że Kochanowski opuścił PGE Skrę, trener bełchatowskiego zespołu będzie trzymał za niego kciuki. – I po cichu mu kibicował ale może nie do końca w meczach przeciwko nam, bo to będą trudne spotkania. Oprócz tego, że jest znakomitym siatkarzem, to również bardzo fajny, konkretny i dojrzały gość. Z całego serca życzę mu powodzenia – kończy Gogol.

źródło: skra.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here