PODZIEL SIĘ

Bartłomiej Bartosiak nie jest już zawodnikiem GKS Bełchatów. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Skrzydłowy pożegnał się z zespołem przed czwartkowym treningiem.

Wychowanek „Brunatnych” grał dla „biało-zielono-czarnych” od najmłodszych lat dochodząc aż do gry w Ekstraklasie, zaliczając z zespołem awanse i spadki a poza Sportową występował tylko w dwóch sezonach, kiedy na zasadzie wypożyczeń grał w Olimpii Elbląg i Stali Stalowa Wola.

Bartosiak zadebiutował w pierwszej drużynie GKS Bełchatów dekadę temu, kiedy 30 kwietnia 2010 roku wszedł na boisko w spotkaniu Ekstraklasy przeciwko Cracovii. Od tego czasu wystąpił w 163 oficjalnych meczach „Brunatnych” (23 w ESA, 53 w I lidze, 87 II w lidze i 10 w Pucharze Polski), w których strzelił 25 goli. Kilka z nich zapamiętamy z uwagi na piękno a kilka na wagę, jaką ze sobą niosły.

W obecnym sezonie Bartosiak wystąpił w 21 meczach Fortuna 1 Ligi i Totolotek Pucharu Polski strzelając jednego gola w Niepołomicach. Łącznie na boisku spędził 1140 minut zaliczając tylko 4 pełne występy.

źródło: gksbelchatow.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here