PODZIEL SIĘ

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc w przedszkolach miejskich. Jeśli ktoś chciałby jeszcze zapisać swoją pociechę może to zrobić od 3 do 21 sierpnia. Wolne miejsca są jeszcze w „ ósemce” w „dziewiątce” powstanie dodatkowy oddział.

Blisko 1,5 tysiąca miejsc dla dzieci przygotowano w miejskich przedszkolach.  Zamysł jest taki, by starczyło ich dla wszystkich zainteresowanych. 400 maluchów po raz pierwszy pójdzie do przedszkola. Najwięcej  z tej grupy, to maluchy w wieku 3 lat.  

Podczas naboru okazało się, że wysłaniem dzieci do 9 publicznych placówek jest zainteresowanych jest wielu rodziców. Więcej niż początkowo zakładano.

Dlatego zdecydowano o uruchomieniu dodatkowego oddziału w Przedszkolu Samorządowym nr 9 na osiedlu Dolnośląskim. To 20 dodatkowych miejsc. Nabór zarówno do „ dziewiątki” jak i do „ ósemki” gdzie jest jeszcze kilka wolnych miejsc ruszy 3 sierpnia i potrwa do 21 sierpnia.  

Pierwszeństwo mają te dzieci, które są w wieku przedszkolnym czyli od 3 do 6 roku życia. Magistrat nie wyklucza jednak, przyjmowanie dzieci młodszych w wieku 2,5 roku jeśli po tym naborze pozostaną wolne miejsca.

foto: archiwum ebelchatow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here