PODZIEL SIĘ

Do Bełchatowa z wizytą przyjechał dzisiaj premier Mateusz Morawiecki. Przede wszystkim po to, by spotkać się z samorządowcami z naszego terenu. To już końcówka kampanii wyborczej, a w niej promesy przekazywane przez stronę rządową samorządom.  

Premier w Bełchatowie mówił o konieczności kontynuowania linii politycznej realizowanej przez Zjednoczoną Prawicę. Mówił o zasługach rządzących, sprawnie wprowadzanych pakietach w ramach tarcz antykryzysowych, zrównoważonym budżecie i zmniejszającym się bezrobociu.

Samorządowcom z powiatów bełchatowskiego, radomszczańskiego, pajęczańskiego i piotrkowskiego Mateusz Morawiecki wręczył promesy z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Spotkanie miało charakter zamknięty dla publiczności. Na Sali obecni byli parlamentarzyści, samorządowcy, zaproszeni goście  i media.  Przed budynkiem MCK zebrała się grupa przeciwników i zwolenników obecnej partii rządzącej. Doszło do ustnych utarczek.

6 KOMENTARZE

 1. Promesy bez pokrycia. Ustawa o funduszu inwestycji lokalnych jeszcze nie została uchwalona, a już wystawiają czeki! Ps. wręczono 2 raz te same czeki. 25 czerwca wręczał je już pod starostwem Wicewojewoda…
  Co za obłuda. A mieszkańcy to łykają, ludzie przejrzyjcie na oczy!!!

  9

  4
 2. O Siedlecki jak zwykle tam gdzie można zaistnieć. Jego kariera jet wielu znana, gdzie pracował i czego się dotknął to wszystko się sypie. Latka lecą a kariery wielkiej się nie zrobiło. Może tak czas przestać gwiazdorzyć.

  3

  1
 3. Takie pieniądze jak pokazują „ciemnemu ludowi” -wg klasyka PIS – posiada rząd w budżecie, czyli bez pokrycia. My społeczeństwo płacimy ogromne podatki ( Vaty, pity itd) a obecny rząd rozsiewa kasę pod publikę i to zawsze przed wyborami. Kopalnia i Elektrownia zaniedbane wyleci zaraz z PGE, ściema o Złoczewie który wiadomo było że jest nierealny. Natomiast spójrzmy na doniesienia prasowe o nagrodach, posadach rodzinnych i innych uposażeniach obecnie panujących. A i jeszcze palec pokazany chorym…i ta śmieszna debata w TVP z podstawioną publicznością. Czy PiS myśli że wszyscy Polacy to idioci których wystarczy postraszyć utrata 500 +.

  4

  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here