PODZIEL SIĘ

Dzisiaj siatkarze PGE Skry zagrają w wyjątkowym turnieju PreZero Grand Prix. Znamy skład, w jakim bełchatowianie wystąpią w Warszawie.

PreZero Grand Prix to towarzyski turniej siatkówki plażowej, w którym udział biorą zespoły PlusLigi i Krispol 1. Ligi. Co ciekawe, rozgrywany jest na specjalnych zasadach łączących plażówkę i zmagania w hali. Na piaszczystym boisku (halowe wymiary 9×9 m) występuje po czterech siatkarzy w każdej drużynie, a mecze rozgrywane są piłką do siatkówki plażowej. Pozostałe zasady nawiązują już do klasycznej odmiany tej dyscypliny.

Trener Michał Mieszko Gogol ostatecznie zdecydował, że do Warszawy pojedzie ośmiu graczy PGE Skry. Zespół reprezentować będą Dawid Filipek, Bartosz Filipiak, Norbert Huber, Karol Kłos, Robert Milczarek, Dusan Petković, Kacper Piechocki i Mikołaj Sawicki.

PGE Skra swoje mecze rozegra w niedzielę o godz. 9.30 (z KRISPOLEM Września), 14.00 (z Indykpolem AZS) oraz 17.30 (ze Ślepskiem Malow). Transmisje będziecie mogli Państwo oglądać za pośrednictwem sieci Dolsat na Polsacie Sport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here