PODZIEL SIĘ

Czy mieszkańcy miasta noszą maseczki w sklepach, na targowisku czy w komunikacji miejskiej? To będą sprawdzać bełchatowscy mundurowi.

Zachorowań na COVID-19 przybywa – tylko dzisiaj jak donosi Ministerstwo Zdrowia przybyło 726 nowych zachorowań. Rząd zapowiada wprowadzenie obostrzeń.

Czy mieszkańcy miasta noszą maseczki w sklepach, na targowisku czy w komunikacji miejskiej? Przechadzając się ulicami naszego miasto można odnieść wrażenie, że mimo iż jesteśmy zachęcani do trzymania dystansu społecznego, przestrzegania zasad sanitarnych czy noszenia maseczek nie każdy podchodzi do tego poważnie. Wiele osób, które pracują w sklepach podkreślało poza kamerą, że trudno wyegzekwować od klientów noszenie maseczek, pomimo zwrócenia uwagi.

Policja zapowiada, że w najbliższych dniach można spodziewać się wzmożonych kontroli.

Więcej w materiale video.

2 KOMENTARZE

  1. Kontrole maseczek powinny też być w Kościołach gdyż niestety są oosoby szczególnie kobiety ,które nie nosiły nie noszą nie będą nosić żadnych maseczek !!!!! Po prostu nie wierzą w korowirusa. a wręcz śmieją się z ludzi w maseczkach . Naprawdę mnie osobiście to już kilka razy spotkało niestety. Tak więc jestem za karaniem finansowym za nie noszenie maseczek w miejscach publicznych, Poprostu chcę być zdrowa i jeszcze długie lata spokojnie zyć.

    3

    0
  2. Najwyższy czas na kontrolę. Wczoraj pasażer autobusu 3 maska na brodzie piwko w ręku .kierowca nie reaguję. Dziwne straż miejska okopala się chyba w okopach wcale ich nie widać.

    2

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here