PODZIEL SIĘ

Posypały się kontrakty w bełchatowskim zespole. W ostatnim tygodniu do drużyny GKS Bełchatów dołączyło ośmiu zawodników.

Pierwszym nowym zawodnikiem, który dołączył do budowanej kadry GKS Bełchatów na sezon 2020/21 był Szymon Łapiński. To 19-latek, który został wypożyczony z Jagiellonii Białystok do końca tego sezonu.

W poniedziałek kontrakt z górniczym klubem do 30 czerwca 2021 r. podpisał młody obrońca Arkadiusz Najemski. Natomiast na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu 2020/21 z Górnika Zabrze do „Brunatnej” drużyny trafił Bartłomiej Eizenchart.

Barw GKS Bełchatów będą bronić także Łukasz Wroński i Michał Pawlik. Dla Wrońskiego to powrót na Sportową po czterech latach nieobecności. Obaj piłkarze związali się z górniczym klubem rocznymi kontraktami jako wolni zawodnicy.

Szóstym nowym piłkarzem zakontraktowanym przez GKS Bełchatów jest 22-letni Damian Hilbrycht. Ofensywny zawodnik trafił na Sportową na zasadzie rocznego wypożyczenia z beniaminka PKO Ekstraklasy, Podbeskidzia Bielsko-Biała.

W nowym sezonie w składzie „Brunatnych” będzie także Piotr Skrobosiński. 21-letni piłkarz przeniósł się do Bełchatowa na zasadzie rocznego wypożyczenia z Polonii Środa Wielkopolska.

Koszulkę GKS Bełchatów ponownie założy Seweryn Michalski, który podpisał roczny kontrakt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here