PODZIEL SIĘ

Kibice GKS Bełchatów mogą liczyć na zwrot pieniędzy a w ramach rekompensaty także na bezpłatne wejście na wybrany mecz rundy jesiennej – to zadośćuczynienie za ostatnią sytuację jaka wydarzyła się przy bramach stadionu przy Sportowej.

Jak można przeczytać w oficjalnym komunikacie GKS „Bełchatów” S.A., jako organizator piątkowego meczu 1/32 Pucharu Polski z Legią Warszawa, przeprasza kibiców, którzy pomimo posiadanych biletów, nie mogli z wysokości trybun przeżyć sportowych emocji. Co właściwie zaszło? –

W trakcie pierwszej połowy spotkania podjęto decyzję o zamknięciu bram, co uniemożliwiło pewnej grupie kibiców wejście na obiekt. Jak zaznacza klub decyzja zapadła z uwagi na dużą liczbę fanów na stadionie i przed wejściami, co przy braku stosowania się do zasad reżimu sanitarnego przez część osób (pomimo apeli spikera), stwarzało rosnące zagrożenie epidemiologiczne.

Drugim nieprzewidzianym problemem było czasowe zawieszenie systemu informatycznego obsługującego wejścia na stadion.

Dlatego też bełchatowski klub przeprasza kibiców. Fani mogą liczyć na zwrot pieniędzy za niewykorzystane bilety. Dodatkowo będą mogli także wybrać jeden mecz ligowy w rundzie jesiennej, na który wejdą bezpłatnie.

źródło: gksbelchatow.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here