PODZIEL SIĘ

Dzisiaj ruszyła przedsprzedaż biletów na Jubileuszowy Turniej PGE Skry, który odbędzie się w dniach 21-22 sierpnia w hali Energia w Bełchatowie. W turnieju, oprócz gospodarzy, udział wezmą zespoły Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Jastrzębskiego Węgla oraz Aluronu CMC Zawiercie. Patronat honorowy nad turniejem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Jak informuje bełchatowski klub jedyną opcją zakupu biletów będzie sprzedaż online na bilety.skra.pl W pierwszym etapie sprzedaży wejściówki mogą nabyć tylko osoby zarejestrowane w programie punktowym iSKRA, którzy mają przypisany karnet do swojego konta.

W drugim etapie bilety będą mogli zakupić użytkownicy programu punktowego iSKRA. Sprzedaż rozpocznie się w środę o godz. 8 i potrwa dobę. Ostatni etap to dystrybucja biletów dla osób zarejestrowanych wcześniej w systemie biletowym bilety.skra.pl

Klub zaznacza, że w momencie rozpoczęcia przedsprzedaży nie będzie możliwości założenia nowego konta. Każda zarejestrowana osoba będzie mogła kupić maksymalnie cztery bilety. Bilety są numerowane i obowiązkiem kibica jest pozostać na swoim miejscu. Ze względów bezpieczeństwa niemożliwe jest zajęcie krzesła obok. Warto dodać, że w kasie przed meczem sprzedaż biletów nie będzie prowadzona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here