PODZIEL SIĘ

Blisko 40 stoisk z zdrową żywnością, wyrobami  rękodzielniczymi i eko-warsztaty. 30 sierpnia na zakończenie lata w Bełchatowie zorganizowane zostaną „EKO –Targi w Harmonii z Naturą”.

Ze względu na epidemię koronawirusa rezygnowano z wielu imprez, które zwyczajowo latem organizowane były w Bełchatowie. Na zakończenie wakacji postanowiono jednak zorganizować ekologiczne targi.

W niedzielę w parku przy Muzeum Regionalnym od godziny 13.00 do 19.00 na mieszkańców czekać będzie wiele atrakcji.  Będą stoiska z ekologicznymi produktami: z kosmetykami, rękodziełem czy zdrową żywnością.  

Od godziny 13.00 do 16.00 prowadzone będą warsztaty i prelekcje. Najmłodsi będą mogli obejrzeć spektakle teatralne, a ci którzy chcą być bliżej natury będą mogli wziąć udział we wspólnych zajęciach z jogi.

Dodatkowo osoby, którym czystość środowiska leży na sercu będą mogły od godziny 9.00 wziąć udział we wspólnym sprzątaniu lasu, które zakończy się ogniskiem i pieczonymi kiełbaskami. Start sprzed Nadleśnictwa Bełchatów.  

Biorąc udział w wydarzeniach należy pamiętać o środkach ostrożności związanych z epidemią koronawirusa.     

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here