PODZIEL SIĘ

Przygotowanie szkół i przedszkoli podległych miastu do rozpoczęcia nowego roku szkolnego – to jeden z głównych punktów jutrzejszej sesji Rady Miasta.

Radni dowiedzą się zarówno o ilości oddziałów szkolnych i przedszkolnych, wykonanych remontach w placówkach, wydatkach związanych choćby z zakupem podręczników  jak i form wsparcia na jakie mogą liczyć uczniowie szczególnie ci z niesprawnościami.

Przekazany zostanie również raport z kontroli przeprowadzonej przez urząd, strażników miejskich i policjantów w placówkach. Będzie mowa również o przygotowaniu jednostek oświatowych do pracy w reżimie sanitarnym zawiązanym z koronawirusem.   

Podczas sesji radni zdecydują również o tym, czy w mieście kontynuowane będą patrole ponadnormatywne policji współfinansowane przez miasto i czy rada zdecyduje się na przekazanie środków na zakup pojazdów dla tej formacji.

To tylko niektóre z zagadnień, które będą omawiane podczas sesji. Obrady mają charakter otwarty, ale ze względu na obostrzenia spowodowane koronawirusem udział publiczności jest niemożliwy. Przebieg sesji można śledzić w internecie. Początek o godzinie 10.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here