PODZIEL SIĘ

Formuła zachowana ale wydarzenie odbędzie się z pewnymi zmianami. W najbliższy piątek piłkarze górniczej drużyny zaprezentują się swoim kibicom – wszystko to będzie przebiegało w piknikowej atmosferze.

Górniczy klub, Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” i ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów zapraszają na Piknik i Prezentację, którą zaplanowano 4 września.

Piknikowa część rozpocznie się na Placu Narutowicza o godz. 16, natomiast prezentacja pierwszej drużyny i zespołu rezerw o godz. 19, to jednak odbędzie się już na scenie Sali Teatralno-Widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

Najmłodsi kibice będą mogli liczyć na darmowe atrakcje, będą „dmuchańce”, boisko do piłki nożnej i muzyka przygotowana przez DJ-a.

Punktem kulminacyjnym pikniku będzie tradycyjne wyjście na główną scenę pierwszej drużyny GKS Bełchatów poprzedzone prezentacją zespołu rezerw.

Jak informują organizatorzy w „Gigantach” będzie mogło zasiąść ćwierć tysiąca osób, co drugie miejsce w rzędzie. Przed wejściem do sali kibice będą otrzymywać numerowane wejściówki, by nie przekroczyć dopuszczalnej liczby. Każdy z uczestników będzie zobowiązany do dezynfekcji dłoni oraz zakrycia ust i nosa Z uwagi na fakt, że piłkarze i trenerzy są objęci izolacją, po zakończeniu prezentacji nie będzie możliwości kontaktu z piłkarzami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here