PODZIEL SIĘ

To pomysł, który ma szansę być zrealizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego województwa łódzkiego – wszystko jednak w rękach samych zainteresowanych w tym m.in. miłośników rowerowych wycieczek. Głosować można do 18 września.

Chodzi o projekt budowy ciągu pieszo-rowerowego w Zawadach wzdłuż drogi wojewódzkiej 485. Tym samym przedłużona zostałaby ścieżka rowerowa biegnąca wzdłuż ulicy Pabianickiej.

Projekt, którego koszt szacowany jest na ok. 480 tys. zł ma szansę na realizację w przyszłym roku, ale tylko pod warunkiem, że zagłosuje na niego jak najwięcej mieszkańców województwa.

By zagłosować należy wejść na stronę www.bo.lodzkie.pl, a następnie kliknąć baner „PRZEJDŹ DO KARTY GŁOSOWANIA” i wypełnić kolejne pola. W załączniku znajdziecie Państwo instrukcję, dotyczącą kolejnych kroków głosowania. Wydrukowaną kartę należy podpisać a potem przekazać do punktu głosowania (w naszym powiecie punkty zostały wyznaczone w dwóch lokalizacjach: w bełchatowskiej filii Biblioteki Pedagogicznej – ul. Czapliniecka 96, oraz w bełchatowskim biurze Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – ul. 1 maja 9). Można ją również wrzucić do urny, która znajduje się w holu na parterze budynku Urzędu Gminy Bełchatów.

Głosowanie trwa do 18 września 2020 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here