PODZIEL SIĘ

Posiadali przy sobie środki odurzające w postaci suszu roślinnego, zostali zatrzymani przez kleszczowskich policjantów. Zatrzymanym mieszkańcom powiatu radomszczańskiego grozi teraz do kara do 3 lat pozbawienia wolności.

10 września 2020 roku około godziny 21.30 policjanci z Posterunku Policji w Kleszczowie zatrzymali do kontroli pojazd, który pomimo dobrej widoczności, poruszał się po drodze, mając włączone światła przeciwmgielne. Po otworzeniu drzwi z wnętrza auta zaczęła wydobywać się silna woń marihuany. W trakcie przeszukania samochodu funkcjonariusze odnaleźli w nim dwa woreczki z suszem roślinnym o łącznej wadze 10,4 grama. Kierujący oraz pasażer – mieszkańcy powiatu radomszczańskiego, przyznali się do posiadania, odnalezionych w trakcie przeszukania, rzeczy. Zostali oni zatrzymani. Dodatkowo w związku z podejrzeniem, że kierujący audi a6 jadąc drogą publiczną, mógł znajdować się pod działaniem narkotyków, został przewieziony do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań. Mężczyźni za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

Posiadanie środków odurzających oraz kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających zagrożone jest karą do trzech lat pozbawienia wolności.

źródło i zdjęcie: KPP w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here