PODZIEL SIĘ

Dwie osoby ranne, droga zablokowana na ponad 3 godziny – to efekt porannego wypadku do jakiego doszło dzisiaj w miejscowości Kanada nieopodal Wielopola.

Dzisiaj po godzinie 6:00 doszło do niebezpiecznego zdarzenia na drodze. Jak podaje Punkt Informacji Drogowej na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Kanada – pomiędzy Bełchatowem a Piotrkowem Trybunalskim doszło do zderzenia trzech pojazdów, dwóch samochodów osobowych i jednego samochodu ciężarowego. Droga przez ponad 3 godziny była zablokowana.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca opla, 45-letni mieszkaniec Piotrkowa, podczas próby wyprzedzania kilku samochodów doprowadził do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem marki Rover – w którym znajdowały się dwie osoby dorosłe i niemowlę. W wyniku tego zderzenia jeden z samochodów uderzył też w tira. Do szpitala w stanie ciężkim zabrano kierowcę Opla. Pozostali dwaj kierowcy, którzy brali udział w wypadku byli trzeźwi. 27-letni kierowca samochodu marki Rover został odwieziony do szpitala na badania, natomiast pozostałym pasażerom – kobiecie i 2-miesięcznemu dziecku nic się nie stało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here